Goedkoop adverteren in Drechtsteden
Uw bedrijf in beeld op DrechtstedenVandaag

Burgemeester heropent vernieuwd calisthenicspark in Vijverpark

 

PAPENDRECHT – Burgemeester Margreet van Driel heeft vrijdag 25 september 2026 het vernieuwde calisthenicspark in het Vijverpark langs de Kennedylaan officieel heropend.

 

 

 

Het sportparkje is uitgebreid met vier nieuwe toestellen. Tijdens de heropening nam burgemeester Van Driel zelf de proef op de som. Onder deskundige begeleiding van initiatiefnemers Jason Bonam en Cemal Hasanoglu waagde zij zich aan verschillende toestellen.

 

 

Het calisthenicspark is vrij toegankelijk voor iedereen, van beginnende sporters tot meer ervaren sporters. Een aantal toestellen is bovendien geschikt voor mensen met een beperking, waardoor het park voor een brede groep toegankelijk is.

 

 

De komende periode staan er ook verschillende workshops op het programma. Daarmee kunnen inwoners op een laagdrempelige manier kennismaken met calisthenics en leren hoe zij de toestellen op een veilige en goede manier kunnen gebruiken.